Luettelo kuulusteluihin hyväksytyistä asiantuntijoista

Luvat ja ilmoitukset - Panostaja - Asiantuntijaluettelo

Hyväksytyn panostajakurssin suorittamisen jälkeen pätevyyskirjan hakijan on suoritettava lupaviranomaisen hyväksymän asiantuntijan järjestämä kuulustelu.

Alle on koottu aakkosjärjestyksessä kuulusteluihin hyväksytyt asiantuntijat yhteystietoineen ja kuulustelukielineen.
 

Heikkinen, Esa
Erikoistehostemestari
puh. 040 516 2470, sähköposti esa.heikkinen@ttt-teatteri.fi
Kuulustelun kieli: suomi

Honkanen, Jari
Toimitusjohtaja (DI)
puh. 010 832 1303, sähköposti jari.honkanen@forcitconsulting.fi
Kuulustelun kieli: suomi

Kinnunen, Timo
Vuoriteknikko
puh. 040 255 9867, sähköposti timosakari.kinnunen@outlook.com
Kuulustelun kieli: suomi

Kouvonen, Tomi
Rakennusinsinööri (AMK)
puh. 040 869 0527, sähköposti tomi.kouvonen@forcit.fi
Kuulustelun kieli: suomi, ruotsi ja englanti

Leinonen, Jorma
Vuoriteknikko
puh. 040 018 0130, sähköposti blastershouse@gmail.com
Kuulustelun kieli: suomi ja englanti

Martikainen, Pekka
Opettaja
puh. 050 064 7301, sähköposti pekka.martikainen@riveria.fi
Kuulustelun kieli: suomi, englanti ja venäjä

Reijonen, Tuomo
Kouluttaja
puh. 0400 273 089, sähköposti tuomo.reijonen@hotmail.com
Kuulustelun kieli: suomi

Remsu, Urpo
Opettaja
puh. 040 015 1334, sähköposti urpo.remsu@gmail.com
Kuulustelun kieli: suomi

Ruotsalainen, Pertti
Vuoriteknikko
puh. 050 591 0721, sähköposti pertti.ruotsalainen@yara.com
Kuulustelun kieli: suomi

Salonen, Jouko
Louhintatekninen asiantuntija ja koulutuspäällikkö
puh. 050 515 1930, sähköposti jouko.salonen@forcitconsulting.fi
Kuulustelun kieli: suomi ja englanti

Salonen, Jukka
Majuri evp.
puh. 040 506 3386, sähköposti panostajakoulutus@gmail.com
Kuulustelun kieli: suomi

Ylikoski, Jarmo
Toimitusjohtaja
puh. 044 536 9530, sähköposti asiakaspalvelu@jt-koulutus.fi
Kuulustelun kieli: suomi